فیلتردرباره پلاستونیک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

   امروزه آب شیرین از یک منبع طبیعی به کالایی راهبردی و ارزشمند تبدیل شده است . رشد سریع جمعیت و افزایش تراکم آن در شهر ها ، خصوصا در کشور های در حال توسعه ، موجب دشواری روز افزون در تامین و توزیع آب بهداشتی و قابل شرب در این مناطق گشته است . علاوه بر این، دفع نامناسب فاضلاب در محیط نه تنها این جوامع را از این منبع بالقوه تامین آب محروم می کند بلکه سبب آلودگی منابع طبیعی آب در محیط می شود.

عدم تناسب بین نرخ رشد جمعیت در بسیاری از مناطق با گسترش زیر ساخت های مدنی و شهری در بخش تامین آب ( مانند سد ها و تصفیه خانه ها و شبکه های انتقال آب) به دلیل منابع محدود کشور های در حال توسعه، اهمیت سرمایه گذاری و تحقیق در به کارگیری و بهینه سازی روش های تامین و نگهداری آب بهداشتی در محل مصرف و همچنین تصفیه خانگی فاضلاب را بیش از پیش آشکار می کند

بر این اساس شرکت پلاستونیک ماموریت خود را بهره برداری از امکانات موجود و سرمایه گذاری در بخش طراحی و مهندسی به منظور ارائه محصولات در قالب کالا و خدمات در زمینه سیستم های جمع آوری آب باران ، سیستم های تصفیه خانگی آب و مخازن نگهداری آب شرب و مخازن تصفیه فاضلاب خانگی تعیین نموده است.

تلفن: 33833388 11 98+

 هیچ محصولی یافت نشد